Výzva na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok na podporu rozvoja regionálneho školstva pre Program Slovensko - priorita 4P2 Kvalitné a inkluzívne vzdelávanie

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

určite ste už zaregistrovali aktuálnu výzvu Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky, ktorá bola vyhlásená 30.4.2024, môžu sa do nej zapojiť základné a stredné školy a výška alokovaných prostriedkov pre túto výzvu je 189 659 670,00 EUR. Prostriedky je možné využiť napríklad na:

• podporu desegregácie výchovy a vzdelávania
  • debarierizáciu škôl a školských zariadení
  • materiálne vybavenie a technické zabezpečenie škôl a školských zariadení
  • budovanie/modernizáciu učební vrátane vonkajších
  • výstavbu a rekonštrukciu školských športovísk

Už máte predstavu, čo vo Vašej škole potrebujete? Alebo ešte hľadáte tipy, nápady a inšpirácie? Na uľahčenie Vášho hľadania sme si dovolili pre Vás pripraviť krátku prezentáciu nápadov a interaktívny konfigurátor rozpočtov. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás a radi poradíme aj Vám.

V prípade, že budete potrebovať pomôcť s projektom alebo s rozpočtom, neváhajte sa na nás obrátiť a využite nižšie uvedený kontaktný formulár a zanechajte nám Vaše kontaktné údaje. Radi Vám pomôžeme.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné!
Zadajte názov organizácie
Zadajte Vaše meno a priezvisko, alebo meno a priezvisko kontaktnej osoby
Zadajte platnú e-mailovú adresu
Zadajte tel. kontakt na kontaktnú osobu
Pre pokračovanie je potrebný Váš súhlas.